ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دنیای گوناگون دکتر پیکرتراشی تهران در مردان و زنان

دنیای گوناگون دکتر پیکرتراشی تهران در مردان و زنان

سه شنبه 27 تير 1396
10:39
2: تعداد بازدید* زنان همواره نگران اضافه‌وزن میباشند و به همین منظور همیشه در اضطراب و استرس مصرف کالری بیشتر به راز میبرند البته مردان به راحتی نیاز به کاهش وزن را نمی‌پذیرند و زیر بار کاهش وزن و رژیم غذایی نمی‌روند . مطالعات نشان می دهد 43 درصد مردان حاضر به پذیرفتن اضافه‌وزن خویش نیستند و خیر صرفا نگران دکتر پیکرتراشی تهران به خصوص دکتر پیکرتراشی تهران شکمی نیستند , بلکه به آن افتخار میکنند .

* همینطور 25 درصد مردان اضافه‌وزن خویش را به کلی انکار میکنند . این در حالی است که طبق آمارها 65 درصد مردان در مقایسه با 56 درصد زنان در گیر اضافه‌وزن می باشند .

* دکتر پیکرتراشی تهران در مردان بخش اعظم در منطقه شکم ایجاد می شود و آنان را در معرض ابتلا به مقاومت انسولینی , دیابت جور 2 و بیماری‌های قلبی قرار میدهد .

در روند دکتر پیکرتراشی تهران مردان , چربی‌های مازاد در منطقه میانی تن یا شکم تجمع مییابد

که به آن دکتر پیکرتراشی تهران سیبی صورت میگویند , اما زنان طولانی تر مستعد دکتر پیکرتراشی تهران حیطه کمر

و پهلوها می باشند و دکتر پیکرتراشی تهران گلابی شکل را ساخت می‌کنند


تفاوت سرعت لاغر شدن در مردان و زنان

* مردان برخلاف زنان برای استارت پروسه کاهش وزن , نیازی به محدود کردن کالری مصرفی روزانه ندارند ; مساله‌ای که زنان بایستی در گام ابتدا رژیم غذایی به آن اعتنا کنند .

* ازآنجاکه رویش جسمانی مردان بخش اعظم از زنان است , به کالری بیشتری برای محافظت وزن خود نیاز دارا هستند براین اساس چه بسا با مصرف کالری بیشتر می‌توانند وزن ناچیز کنند .

* مردان معمولاً حجم عضلانی بیشتری نسبت به زنان دارا هستند . سرعت سوخت و ساز یا سوختن چربی‌ها بر حسب معیار حجم عضله‌ها معین میگردد . به طور کلی , هر قدر بافت عضلانی بخش اعظم باشد , سرعت سوخت و ساز ارتقا یافته و کالری بیشتری سوزانده می شود . عضله سازی به دلیل ترشح بالای هورمون تستوسترون در مردان , نسبت به زنان راحت‌تر شکل میگیرد .

* مردان , خوراک را به عنوان ماده‌ای برای سیر شدن و رهایی از گرسنگی می‌بینند و از این رو , کاهش وزن برای آن ها زیاد راحت‌تر و سریع‌تر اتفاق می‌ افتد اما زنان از غذا تحت عنوان راهی برای جواب به احساسات خویش استفاده می‌نمایند و هنگام خستگی , کسالت یا افسردگی اکثر اوقات به خوردن طعام رو می آورند .

* از سمت دیگر , مردان بیش تر از زنان به مصرف غذاها و نوشیدنی‌های ناسالم تحت تأثیر دوستانشان رو میاورند .

یکی‌از تفاوت‌های عمده زنان و مردان در رژیم غذایی به علاقه آن‌ها به مواد غذایی مختلف بر می‌گردد . به عبارتی , مردان بیشتر تمایل به مصرف گوشت و مواد مالامال

وتئینی داشته و این در حالی است که زنان اضافه به مصرف کربوهیدرات‌ها گرایش نشان می‌دهند

نکات پایانی

یکی تفاوت‌های بخش اعظم زنان و مردان در رژیم غذایی به علاقه آن‌ها به مواد غذایی متعدد بر می گردد . به عبارتی , مردان اکثر قصد به مصرف گوشت و مواد پروتئینی داشته و این در حالی است که زنان بخش اعظم به مصرف کربوهیدرات‌ها گرایش نشان میدهند .

از طرفی , مردان اغلب داده ها خاصی درباره مواد غذایی ندارند و عمده از مواد غذایی تندرست به کارگیری میکنند و از این رو , سریع‌تر به فیض دلخواه می‌رسند . البته گاهی شیوه‌ها و ترفندهای دکتر پیکرتراشی تهران در هر دو جنس به صورت یکسان عمل می‌نماید .

ورزش و عمل بدنی علاوه بر اینکه منجر تولید ماهیچه بخش اعظم می گردد , کالری بیشتری را می‌سوزاند و از این روش , استخوان‌ها تقویت میگردد و به پیشگیری از پوکی استخوان کمک مینماید .

در فرایند دکتر پیکرتراشی تهران مردان , چربی‌های اضافی در ناحیه میانی بدن یا شکم تجمع می یابد که به آن دکتر پیکرتراشی تهران سیبی صورت میگویند , البته زنان اکثر مستعد دکتر پیکرتراشی تهران حیطه کمر و پهلوها می باشند و دکتر پیکرتراشی تهران گلابی صورت را ایجاد می کنند &# پیکرتراشی لاغری ;


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک