ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
نوشیدن آب پیشین از خوراک سبب دکتر پیکرتراشی تهران میشود

نوشیدن آب پیشین از خوراک سبب دکتر پیکرتراشی تهران میشود

سه شنبه 27 تير 1396
11:04
2: تعداد بازدید

بعضی‌ها این گفته را دستورالعمل مادر بزرگ‌ها می‌دانند . بعضا دیگر آن را یک نظر بی‌معنی و یا این که افسانه فکر‌می کنند . با این حال نوشیدن آب گذشته از خوراک می‌تواند سبب دکتر پیکرتراشی تهران شود و این نظریه به طور علمی ثابت شده است .

در سال 2008 نتایج یک سری پژوهش نشان بخشید آقایانی که نیم ساعت قبلی از ناشتایی دو لیوان آب می نوشند نسبت به مردهایی که قبلی از این وعده‌ی غذایی هیچ آبی رنگ مصرف نمی کنند 75 کالری کمتر دریافت می‌کنند , یعنی حدود 13 درصد کالری کمتر . این مجموعه کننده‌ها تمامی دچار دکتر پیکرتراشی تهران مفرط و یا این که اضافه وزن بوده‌اند و از آن ها مراد شده بود که تغذیه‌ی عادی و عادی هر روز خویش را داشته باشند .

نتایج پژوهشی که در سال 2010 در مجله‌ی Obesity به چاپ رسید نشان می دهد افراد دکتر پیکرتراشی تهران که به بازه 3 ماه رژیم گرفته و گذشته از هر وعده‌ی غذایی نیز 2 استکان آب نوشیده‌اند چیره شدند 2 کیلوگرم اضافه از کسانی که مصرف آبشان را ارتقا نداده‌اند وزن کم کنند . جذاب است بدانید همین افراد دکتر پیکرتراشی تهران که آب نوشیده‌اند حتی بعداز 1سال هم در ثابت نگه داشتن وزن خویش موفق‌تر بوده‌اند .

تا کنون پژوهشگران متعددی به این مسئله علاقه نشان داده‌اند . این دانشمندان برای اینکه ببینند این خوی یعنی نوشیدن آب قبل از طعام چه‌گونه سبب ساز دکتر پیکرتراشی تهران می گردد از 40 داوطلب بزرگسال چاق درخواست کردند تا یک رژیم دکتر پیکرتراشی تهران را دنبال نمایند . این افراد در بین 55 تا 75 سال داشتند و دانشمندان از آنها منظور بودند تا تغذیه‌ی تن درستی داشته باشند و بیش تر از پیکر تراشی چیست کالری در روز دریافت نکنند . محققان این اشخاص را به دو تیم تقسیم کرده و از تیم اولیه درخواست کردند که گذشته از 3 وعده‌ی اساسی نیم لیتر آب بخورند . پژوهشگران تیم دوم را هم فراموش نکرده و از آن ها نیز خواستند آب بنوشند اما دوره و شیوه‌ی خاصی انتخاب نکردند . بعد از گذشت 12 هفته گروهی که قبل از خوراک آب نوشیده بودند به صورت میانگین 7 کیلو وزن کم کردند در حالی که مجموعه دیگر به طور متوسط 5 کیلو لاغر شدند . در واقع دانشمندان مشاهده کردند کسانی که قبل از هر وعده‌ی غذایی آب نوشیده بودند به میزان 44 درصد اضافه وزن اندک کرده‌اند . البته گفتنی است که‌این نتایج در امر افراد 50 سال مشاهده نشد و اشخاصی که سن بالاتری داشتند وزن بیشتری کم کردند .
مصرف آب گرمای بیشتری در تن ایجاد می‌کند و متابولیسم یا این که به عبارتی سوخت و ساز بدن را بالا میبرد برای همین بدن کالری‌های بیشتری می‌سوزاند

علاوه بر این نتایج پژوهشی که در سال 2007 انجام شد نشان می دهد نوشیدن آب نیم ساعت قبل از طعام منجر کاهش کالری شده و شم گرسنگی را در بزرگسالان کاهش میدهد . اما این نتایج در زمینه ی افراد ذیل 35 سال مشاهده نشده است . پژوهشگران این قضیه را این مدل توجیه میکنند که با افزایش سن دستگاه گوارش با سرعت کمتری خالی می شود . برای همین مصرف آب در افراد مسن‌تر سبب تولید حس سیری طولانی مدتی می‌شود .

البته برنا ترها هم از این خواص دکتر پیکرتراشی تهران آب بی سود نمی‌مانند اما به شیوه‌ای مختلف . به عنوان مثال نتایج پژوهشی که یک سال زمان بر شد نشان میدهد آن گونه از جوان‌هایی که یک رژیم دکتر پیکرتراشی تهران را دنبال میکنند و هم زمان درطول روز بیش تر از یک لیتر آب نوشند اکثر از اشخاصی که آب کمتری می‌خورند وزن معدود می‌کنند .
آب

ادله اینکه آب منجر دکتر پیکرتراشی تهران می‌شود چیست؟

نتایج بعضا از پژوهش‌ها نشان میدهد مصرف آب گرمای بیشتری در بدن ایجاد می‌کند و متابولیسم یا همان سوخت و ساز تن را بالا می برد برای همین بدن کالری‌های بیشتری می‌سوزاند .

دلیل دیگر این است که نوشیدن عمده آب نمی‌گذارد ما نوشیدنی‌های سرشار از قند بنوشیم و برای همین روند دکتر پیکرتراشی تهران را سریع‌تر می کند .

البته محققان معتقدند که باید مطالعات بیشتری روی این قضیه انجام شود تا پزشکان بتوانند مصرف آب را به عنوان همیار دکتر پیکرتراشی تهران به بیماران چاق خویش تجویز کنند .

با این وجود درصورتی که شما قصد دکتر پیکرتراشی تهران دارید شک و تردید نکنید و یک بطری آب دم دستتان باشد علی الخصوص در صورتی‌که اهل نوشیدن نوشابه , آب میوه‌های صنعتی , نوشیدنی‌های انرژی زا و نوشیدنی‌های پرکالری دیگر هستید . در انتها این مقاله از زمان بهره کرده و به یک سۆالی که احتمالا ذهن شما شما را نیز درگیر کرده‌با‌شد جواب می گوییم .


آیا نوشیدن آب در میان و یا این که بعداز طعام خللی در کار گوارش ایجاد می‌کند؟


در جواب باید بگوییم که مصرف آب , یه خرده پیشین و پس از غذا مشکلی برای هضم طعام ساخت نمی کند ; به حافظه اینکه آب , ترشحات معده را که سبب هضم طعام میگردد , رقیق


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک