ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دنیای گوناگون دکتر پیکرتراشی تهران در مردان و زنان

دنیای گوناگون دکتر پیکرتراشی تهران در مردان و زنان

سه شنبه 27 تير 1396
12:10
2: تعداد بازدید

متخصصان و کارشناسان تغذیه بر این باورند به جهت تفاوت تن زنان و مردان , رژیم‌های آن‌ها نیز تفاوت متعددی با یکدیگر دارد :

* زنان در مقایسه با مردان , در مراحل دکتر پیکرتراشی تهران , سریع‌تر ناامید می شوند و رژیم را رها می کنند و مردان از روش‌های ساده‌تر و هدفمندتری برای کاهش وزن استفاده میکنند .

* مردان معمولاً رژیم‌های توصیه‌شده از سمت کارشناس تغذیه را به راحتی می‌پذیرند و چون و چرا نمیکنند , اما زنان جزئیات بیشتری را در خصوص آن جویا میگردند و مصرف نکردن برخی مواد را در رژیم روزانه خود به مشقت می‌پذیرند و خواستار انعطاف‌پذیری بیشتر در رژیم توصیه‌شده میباشند .به صورت کلی , علاوه بر تفاوت کلی رژیم دکتر پیکرتراشی تهران زنان و مردان , اختلاف‌های دیگری هم در این در بین موجود است :
کالری مصرفی

در صورتی نگاهی به رژیم غذایی زنان و مردان و کالری مصرفی روزانه آنها بیندازید , شاهد تفاوت‌های شگرفی در‌این فی مابین خواهید بود . به طور میانگین , مردان قد بلندتر از زنان می باشند و ماهیچه حجیم‌تری نسبت به زنان دارا‌هستند . یک خانم نسبتا فعال با وزن حدود 54 کیلوگرم , تقریباً به حدود پيكر تراشي براي لاغري کالری انرژی در طول روز نیاز دارااست . علیه , مردی با همین سن و سال و عمل یکسان با وزن 77 کیلوگرم , روزانه به حدود 2800 کالری انرژی نیاز داراست ; بدین ترتیب , زنان و مردان طبق نیاز روزانه خویش می بایست طعام مصرف نمایند تا به تناسب اندام برسند .

مطالعات نشان میدهد 43 درصد مردان حاضر به پذیرفتن اضافه‌وزن خود نیستند

و نه صرفا نگران دکتر پیکرتراشی تهران به ویژه دکتر پیکرتراشی تهران شکمی نیستند , بلکه به آن افتخار می‌نمایند

مواد پرخاصیت ما یحتاج بدن

مساله بهداشت و سالم برای زنان و مردان با یکدیگر مختلف است و از این رو , به طور قطع رژیم غذایی متفاوتی بایستی داشته باشند تا نیازهای متعدد بدنشان برآورده شود .

* برای مثال , زنان به جهت عادت ماهانه در رژیم روزمره بیشتراز هر چیز به مصرف آهن نیاز دارا‌هستند و مردان اضافه بایستی فیبر مصرف کنند ; به این دلیل که خطر بروز سرطان‌های روده را در آنان کاهش می دهد .

* زنان طولانی تر از مردان در معرض ابتلا به پوکی استخوان قرار دارا هستند و از این رو بایستی مقدار کلسیم بیشتری نسبت به مردان مصرف نمایند .

* مردان باید در مصرف پروتئین روزمره اعتنا متعددی داشته باشند و صرفا 15 درصد کالری روزانه آنها می بایست پروتئین باشد . همان , از 2800 کالری روزانه مردان , 420 کالری مربوط به پروتئین‌های مصرفی است . پزشکان سفارش می نمایند زنان با 2000 کالری روزانه , فقط 300 کالری را از پروتئین تامین کنند .

* در‌این در بین , پزشکان صرفا مصرف کمتر از 30 درصد چربی را در روز توصیه می‌کنند . در مردان , کمتر از 840 کالری بایستی با چربی مهیا شود که در زنان این میزان به کمتر از 600 کالری طی روز می‌رسد .
مردان , خوراک را به عنوان ماده‌ای برای سیر شدن و رهایی از گرسنگی می‌بینند

و از این رو , کاهش وزن برای آنان بسیار راحت‌تر و سریع‌تر اتفاق می‌افتد اما

زنان از طعام تحت عنوان راهی برای جواب به احساسات خود استفاده می نمایند

و هنگام خستگی , کسالت یا افسردگی اغلب به خوردن طعام رو می آورند

تفاوت در سبک زندگی

* متخصصان معتقدند مردان با کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مواد مغذی و تهیه و تنظیم عادات غذایی در روز , راحت‌تر از زنان وزن کم می کنند و سریع‌تر از زنان به اطلاعات خویش فعالیت می کنند . به همین جهت نسبت به زنان سریع‌تر وزن اندک می‌نمایند و در فرایند دکتر پیکرتراشی تهران موفق‌ترند . برای زنان , کاهش وزن بیشتر جنبه احساسی داراست و اهمیت ظاهر و فشار اطرافیان و دوستان عزیز , تلاش برای کاهش وزن را پیچیده‌تر می نماید .

* مردان با تغییر تحول سبک زندگی به راحتی رژیم غذایی را رعایت میکنند , ولی زنان علی الخصوص خانم‌های خانه‌دار به جهت آشپزی و خرید برای خانه کمتر می‌توانند برعلیه وسوسه میل کردن مقاومت کنند . از این رو , دریافت کالری نادر طی روز برای آنان دشوارتر از مردان است .

* زنان همواره نگران اضافه‌وزن می‌باشند و به همین دلیل مدام در اضطراب و استرس مصرف کالری بخش اعظم به رمز می‌برند البته مردان به راحتی نیاز به کاهش وزن را نمی‌پذیرند و زیر بار کاهش وزن و رژیم غذایی نمی‌روند . مطالعات نشان می‌دهد 43 درصد مردان حاضر به پذیرفتن اضافه‌وزن خویش نیستند و خیر تنها نگران دکتر پیکرتراشی تهران به خصوص دکتر پیکرتراشی تهران شکمی نیستند , بلکه به آن افتخار مینمایند .

* همینطور 25 درصد مردان اضافه‌وزن خود را به کلی انکار می نمایند . این در حالی است که طبق آمارها 65 درصد مردان در مقایسه با 56 درصد زنان دچار اضافه‌وزن میباشند .

* دکتر پیکرتراشی تهران در مردان بیشتر در حیطه شکم ساخت میگردد و آن‌ها‌را در معرض ابتلا به مقاومت انسولینی , دیابت گونه 2 و بیماری‌های قلبی قرار


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک