ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
كاهش وزن به وسیله قرص های دکتر پیکرتراشی تهران

كاهش وزن به وسیله قرص های دکتر پیکرتراشی تهران

سه شنبه 27 تير 1396
12:49
2: تعداد بازدید

داروهای ضد اشتها چه طور عمل می كنند؟


این داروها قوانینی را در بدن به‌وجود میاورند كه فرد احساس گرسنگی نكند , به این صورت كه منجر ایجاد بیشتر هورمون سروتونین و یاكاتكول آمین می گردند . این دو هورمون ساخت شده درمغز , بر خوی غذایی فرد اثر گذاشته و با ارتقاء تولید آن‌ها فرد شم سیری و پُری می كند .

نحوه فعالیت داروهای جاذب چربی به چه شکل است؟

با مصرف این داروها , چربی خورده شده در روده شكسته نشده و یا این که جذب آن مختل میشود .
در صورتی كه می خواهید از داروهای دکتر پیکرتراشی تهران استفاده كنید , حتماً پزشك را از موقعیت جسمی تان مطلع سازید ; اگر باردار یا شیرده هستید , آلرژی خاصی دارید و یا زیر درمان با داروی دیگری می‌باشید یا این که در شرایطی که كه در گیر به دیابت , فشار خون , بیماری قلبی , صرع , بیماری كلیوی , اعتیاد , تیروئید لبریز كار , افسردگی , سردرد میگرنی و فشار چشم می باشید , حتماً پزشك را آگاه سازید .

آیا داروهای دکتر پیکرتراشی تهران واقعاً مؤثرند؟

به صورت كلی از لا به لا این داروها تنها Xenical وMeridia تقریباً اثر گذار بوده اند و به همپا رژیم غذایی موجب كاهش وزن به میزان 2 تا 10 كیلو در دوران یكسال گردیده اند .

در اشخاص مختلف با وضعیت بدنی مختلف , پاسخ به‌این داروها یكسان نیست . در ضمن هیچ فرمان مشخصی وجود ندارد كه چه میزان از قرص تجویز شده مؤثر است و پزشك صرفا با توجه به اطلاعات و تجربیاتش اندازه ما یحتاج را گزینش می كند . افرادی كه دوچندان تپل میباشند با مصرف 6 ماه از این داروها , میتوانند تا 10 درصد وزن شان را كاهش دهند و این اندازه كاهش وزن زیاد کلیدی است و از ابتلا آن‌ها به فشار خون , دیابت ودیگر بیماری های مزمن خودداری می كند . در عین درحال حاضر تحقیقات متعددی درخصوص اثرات جانبی یا این که اثرات بعدی ناشی از مصرف این داروها انجام نشده است .

چنانچه كه قصد استفاده از داروهای دکتر پیکرتراشی تهران را دارید و یكی از حالت زیر در شما موجود هست , حتماً این مورد را با پزشك در میان بگذارید :

1 - اعتیاد : برای کار مناسب دارو , احتیاج به شرایط خاصی است كه عدم اعتیاد یكی از آنهاست .

2 - در صورتی با مصرف قرص , وزنتان تغییری نكرد و مبتلا ثبات وزن شـُدید .

3 - در صورتیكه اثرات جانبی ناشی از مصرف قرص در شما بروز كند .

عوارض جانبی مصرف قرص های دکتر پیکرتراشی تهران چیست؟

در حالتی که كه این داروها بیش از میزان مصرف شوند یا برهه زمانی مصرف بیشتراز تعدادی هفته شود , دلایل زیر بروز می كند :

- ارتقا ضربان قلب

- افزایش فشار خون

- تعرق مضاعف

- یبوست

- كم خوابی

- تشنگی مضاعف

- گیجی

- لبریز بودن بینی

- سردرد

- اضطراب

- خشكی دهن

ازعوارض قرص Xenical كه مانع جذب چربی است , ایجاد نفخ , تكرر دفع , مدفوع چرب و غیره است .

درصورتی كه با مصرف این دارو عوارضی مثل سوزش قلب , قاعدگی همپا با درد , ورم تن در قسمت پا و مچ , آكنه و شم سرما پیدایش كرد , سریعاً مسأله را با پزشك معالج تان دربین بگذارید .

كسانی كه مبتلا فشار خون نامنظم , بیماری قلبی , تپش قلب یا این که سابقه سكته می باشند , نباید از دارویMeridia استفاده كنند و كلیه كسانی كه از این دارو استفاده می كنند , می بایست فشار خونشان را كنترل كنند .

محافظت وزن كاسته شده , چه طور ممكن است؟

اثراین داروها كوتاه بازه است . درصورتی که فرد بخواهد بعداز كاهش وزن , برای دوران طولانی اثبات بماند , بایستی در تمام مقطع مصرف قرص , عادت غذایی اش را تغییر تحول دهد و کار ورزشی منظمی داشته باشد تا بعد از جدا دارو با پرخوری به وزن اولیه بازنگردد .

داروهای ضد اشتها برای همگی افراد پیشنهاد نمیشوند . اشخاص کهن سال و كودكان نباید از این داروها منفعت كنند . در شرایطی که كه می خواهید از داروهای دکتر پیکرتراشی تهران منفعت كنید , حتماً پزشك را از حالت جسمی تان باخبر سازید ; در شرایطی که حامله یا این که شیرده می‌باشید , آلرژی خاصی دارید و یا این که تحت معالجه با داروی دیگری هستید یا این که درصورتی که كه در گیر به دیابت , فشار خون , بیماری قلبی , صرع , بیماری كلیوی , اعتیاد , تیروئید پركار , افسردگی , سردرد میگرنی و فشار دیده می‌باشید , حتماً پزشك را باخبر سازید &# پيكرتراشي لاغري ;


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک