ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
7 ضابطه طلایی برای دکتر پیکرتراشی تهران

7 ضابطه طلایی برای دکتر پیکرتراشی تهران

سه شنبه 27 تير 1396
12:52
2: تعداد بازدید


4 - شکلات برای تندستی موءثر است به شرطی که کاکائوی آن بیشتر و شکر یا این که شیر آن کمتر باشد

در حالتی‌که کاکائو به میزان متعادلی در برنامه‌ی غذایی وجود داشته باشد به دکتر پیکرتراشی تهران امداد زیادی می نماید . آنتی‌اکسیدان های جان دار در‌این ماده‌ی غذایی علاوه بر اینکه تندرست رگ‌های خونی را بالا میبرد از انباشتگی چربی‌ها هم جلوگیری می‌نمایند . میتوانید پودر کاکائوی فارغ از قند را به غذاهایتان اضافه نمایید و یک تکه شکلات سیاه با درصد بالای کاکائو را تحت عنوان میان‌وعده میل فرمایید .


5 - کاهش وزن سرعت بالا در آستانه رژیم سبب ارتقا اعتمادبه‌نفس شده و برای بدن خوب است

این که یک رژیم دکتر پیکرتراشی تهران تعیین فرمائید که در عرض 2 روز مثلاً 6 الی 7 کیلو از وزنتان را کم کند چندان برای سالمی عالی وجود ندارد اما نتایج پژوهش‌ها نشان می دهد اشخاصی که در شروع رژیم خیلی زود وزن کم می نمایند باانگیزه‌تر شده و خوب تر ادامه میدهند . برای همین باید رژیمی را گزینش کنید که در شروع کار سود بدهد و شما کاهش وزنتان را به صورت محسوس شعور نمایید . در غیر این شکل خیلی‌ها از ادامه‌ی کار منصرف میشوند چون آن را بی‌نتیجه می بینند .


کار بدنی

6 - از هر فرصتی برای تحرک بدنی بهره نمایید

اگر چه داشتن یک برنامه‌ی ورزشی منظم کمک متعددی به تناسب اندام می کند ولی چنانچه موقعیت ثبت‌نام در باشگاه را ندارید می بایست بدانید که همین حرکات ساده در خانه نیز امداد زیادی به شما خواهد کرد . از هر فرصتی برای انجام حرکات کششی به کار گیری کنید . وقتی با گوشی تلفن صحبت می‌زنید بلند شده و قدم بزنید . روی انگشت پاهایتان بایستید و به مکالمه‌تان ادامه دهید . با همین کار ساده میگردد در 20 دقیقه حدود 54 کیلوکالری انرژی سوزاند .

بین ساعتها کاری پنج دقیقه دست از کار بکشید , قدمی بزنید و حرکات کششی انجام دهید . چه بسا می توانید از فرصت پخش آگهی‌های تلویزیون هم برای انجام حرکات کششی استفاده فرمایید . می توانید یک حلقه ( هولاهوپ ) بخرید و در هر فرصتی که پیش میاید رینگ بزنید .وقتی که تحت دوش , جلوی سینک ظرف‌شویی یا در صف خرید ایستاده‌اید پاهایتان را بکشید تا عضلاتشان قوی‌تر شوند . حرکات دورانی روی قوزک پا انجام دهید . هر جنبش کششی که بلد میباشید انجام دهید تا ماهیچه ها ران‌ها و پاهایتان تقویت شود . در حالتی که هر روز همین حرکات معمولی را به برهه زمانی 5 دقیقه انجام دهید نیز عضلاتتان تقویت می شود و هم سوخت و ساز بدنتان بالا می‌رود . نتایج پژوهش‌ها نشان می دهد که همین حرکات ساده امداد می نماید تا 650 کالری اضافه بسوزانید .


7 - حواستان به آلودگی محفظه باشد

شاید برایتان تعجب آور باشد که داشتن تصفیه‌ی آب خانگی یا تهویه مطبوع میتواند به تناسب اندامتان یاری دهد . دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که ترکیبات سمی و شیمیایی جان دار در مواد غذایی و هوا باعث دکتر پیکرتراشی تهران و اضافه‌وزن می گردد . نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان میدهد که قرار داشتن در معرض آلودگی هوا سبب ساخت شرایط مقاومت سلول‌ها به انسولین , کاهش تحمل گلوکز و افزایش التهاب بدن میشود . در واقع به عقیده‌ی پژوهشگران قرار به دست آوردن طولانی مدت در معرض آلودگی هوا چه بسا خطر ابتلا به دیابت را نیز بالا می‌برد &# پیکر تراشی برای لاغری ;
برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک