ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
اهل قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران هستید؟ بخوانید!

اهل قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران هستید؟ بخوانید!

سه شنبه 27 تير 1396
13:19
4: تعداد بازدید

البته بزرگمهر مصرف این داروها را در یک آیتم تأیید می کند و می افزاید : ما داروهای دکتر پیکرتراشی تهران آن نیز دسته خاصی از آن‌ها ( به عنوان مثال کارنیتین ) را در مواقعی که شخص میخواهد زیر کار جراحی قرار بگیرد و بالا بودن وزنش برایش خطرناک است , جهت کاهش وزن توصیه می‌کنیم چه بسا ما داروی متفورمین را که داروی خاص اشخاص دیابتی است و این روزها به وسیله اکثری از اشخاص جهت کاهش وزن به کار گیری میشود , به هیچ‌وجه تأیید نمی‌کنیم . کما این که رئیس انجمن دیابت هم تاکید نموده است که مصرف خودسرانه این دارو در افراد دکتر پیکرتراشی تهران که قند خون آنها بالا وجود ندارد , ممکن است باعث به افت قندخون و چه بسا بی‌هوشی و کما شود .
داروهای دکتر پیکرتراشی تهران

مسعود اسلامی , عضو هیأت علمی دانش گاه علم ها پزشکی تهران هم با بیان اینکه مصرف قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران عارضه ها شدیدی بر ضربان قلب دارااست اظهار داشت : مصرف قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران مخصوصاً نوع گیاهی بجهت افزودن موادی به آنان موقع تولید میتواند نامنظمی شدید ضربان قلب را موجب شود .


وی افزود : موارد زیادی در مجلات دارای اعتبار جهان در رابطه مرگ ناگهانی استفاده‌کنندگان از این قرص‌ها گزارش شده است .

استادیار تیم قلب و عروق مریض‌خانه امام خمینی ( ره ) اظهار‌کرد : هفته گذشته خانم جوانی را در مریض‌خانه بستری کردم که از قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران که در ماهواره تبلیغ میشد استفاده کرده بود و به علت نامنظمی ضربان قلب مجبور شدیم برای او باتری قلب بگذاریم .

وی با تاکید بر نقش رسانه‌ها در قضیه اطلاع‌رسانی نسبت به عوارض این قرص‌ها اظهار داشت : بایستی نسبت به مصرف این قرص‌ها اطلاع‌رسانی شود زیرا ایست قلبی و مرگ ناگهانی نتیجه مصرف قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران است . بخش اعظمی از این داروهای گیاهی کاهش وزن در کشورهای غربی ممنوع است حتی آن‌هایی که در دو سال قبلی درین کشورها ساخته شده و طرف داران زیادی نیز پیدا کرده بودند به دلیل دلایل قلبی از بازار جمع‌آوری شده‌است .

مصرف شیشه عضله قلب را ضعیف می‌نماید و موجب میشود تا عضله قلب صرفا

15 درصد کار کند به این ترتیب بایستی نسبت به عارضه ها قلبی که در پی مصرف شیشه

و قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران که به حیث میرسد ترکیباتی مشابه آمفتامین‌ها دارا‌هستند هشدار

داده شود

دبیر علمی شانزدهمین کنگره بین‌المللی بیماری‌های قلب و عروق افزود : تغییر‌و تحول سبک معاش با ورزش و مصرف غذاهای طبیعی در کاهش وزن و تندرست اشخاص زیاد موءثر است .

وی با اشاره به مکانیسم اثر قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران اذعان کرد : این قرص‌ها شبیه آمفتامین‌ها کار می نمایند نظیر آنچه در شیشه وجود دارد مکانیسم این‌ها به گونه‌ای است که بر سیستم قلب و ضربان آن اثر می‌گذارند و ضربان قلب را به شدت افزایش می دهند و در موارد شدید آریتمی بطنی ایجاد می‌کنند که سبب ساز به ایست قلبی می شود .

وی گفت : مصرف شیشه عضله قلب را ضعیف مینماید و موجب میگردد تا عضله قلب تنها 15 درصد کار نماید براین اساس می بایست نسبت به عارضه ها قلبی که در‌پی مصرف شیشه و قرص‌های دکتر پیکرتراشی تهران که به نظر میرسد ترکیباتی شبیه آمفتامین‌ها دارا هستند هشدار داده شود &# پيكرتراشي لاغري ;


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک