ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دکتر پیکرتراشی تهران با تکنیک 7 - 4 - 2

دکتر پیکرتراشی تهران با تکنیک 7 - 4 - 2

سه شنبه 27 تير 1396
13:51
4: تعداد بازدید

پيكر تراشي براي لاغري 2 وعده‌ی غذایی ( ناهار و شام ) , 4 میان‌وعده‌ی روزمره به بازه زمانی 7 روز . در این رژیم شکلات سیاه و مواد نشاسته‌ای هم گنجانده شده است .


چرا رژیم 7 - 4 - 2

هدف این راه این است که با شیوه‌ای به دور از افراط و سختگیری و با رعایت میانه‌روی در مصرف مواد غذایی سالم و خوشمزه شخص را چند کیلوگرم لاغر کند .با این‌شیوه می‌توان چندین کیلوگرم وزن ناچیز کرد؟

در فاز اولیه این رژیم در پهنا یک ماه می‌توان میان 3 تا 5 کیلوگرم وزن اندک کرد .
پروتئین

فاز 1 : تقسیم بندی کردن برنامه‌ی غذایی

دو وعده‌ی غذایی ناهار و شام می بایست مشتمل بر گوشت پرنده ها , ماهی , تخم مرغ , گوشت قرمز ناچیز چرب ( 120 تا 200 گرم برای خانم‌ها و 150 تا 250 گرم برای آقایان ) و صیفیجات ( دستکم 150 گرم برای هر وعده‌ی غذایی ) و همینطور ترازو فراوان یه خرده مواد چرب ( یک قاشق غذاخوری کره یا این که ترجیحا روغن زیتون یا این که روغن کلزا ) باشد . می‌توانید یک پیش غذای ساده نظیر سالاد یا سوپ سوای ماده‌ی چرب و فارغ از مواد غذایی نشاسته‌ای ( سوپ یا خوراک فارغ از سیب زمینی ) به برنامه‌ی غذایی طولانی تر نمائید .


4 میان‌وعده

در‌این رژیم رساندن مزه شیرین با مصرف میوه یا ماست ارگانیک تامین می‌شود . بدین ترتیب در ساعات 10 صبح , 4 و 7 بعد از ظهر و حدود 10 شب برای پرهیز از گرسنگی احتمالی می بایست میان‌وعده ای شامل میوه یا ماست میل نمایید . این میان‌وعده ها باید راز ساعت مشخصی صرف شوند . می توانید میزان میان‌وعده‌ها را بر حسب نیازهایتان کاهش دهید .

اعتنا داشته باشید که تقسیم بندی برنامه‌ی غذایی به دکتر پیکرتراشی تهران یاری میکند به خیال و خاطر این‌که باعث کاهش انسولین ترشح‌شده میگردد براین اساس دخیره‌سازی کالری‌ها کاهش پیدا کرده و فرایند دکتر پیکرتراشی تهران به راحتی سپری میشود .


ارفاق‌های فاز 1
سیب زمینی با پوست

مواد نشاسته‌ای

همانطور که گفته شد این رژیم جزء رژیم‌های سختگیرانه نیست و ارفاق‌های قابل قبولی دارد . به این ترتیب که می توانید 4 درجه در هفته 150 گرم مواد غذایی نشاسته‌ای پخته میل نمایید . خوبتر است سراغ آن‌هایی بروید که شاخص گلیسمی پایینی دارا هستند و سبب سیری طولانی مقطع می شوند نظیر پاستاهای تهیه شده از آرد بدون نقص , حبوبات ( عدس , لپه و غیره ) سیب زمینی پخته شده با پوست و برنج . در‌صورتی‌که این مواد غذایی را مصرف میکنید از میل کردن نان بپرهیزید . این مواد غذایی را با سالاد و سبزیجات بسیار میل کنید .
شکلات سیاه

می توانید در زمان هفته تا 100 گرم شکلات میل نمائید . خوبتر است این 100 گرم را تقسیم کرده و در طول هفته میل نمائید خیر به یک باره . اما میتوانید به جای آن بیسکوییت میل کنید .


فاز 2 : اجرو پاداش میدهد

مواد غذایی توصیه شده در فاز 1 به قوت خود باقیست . رژیم 7 - 4 - 2 اجازه می‌دهد که بعداز فاز اولیه , هر هفته ‌یکی از «جایزه های» زیر را به فاز یک بیشتر فرمائید . برای مثال در هفته‌ی بعد از فاز یک می توانید علاوه بر رعایت اصول نقل شده ناشتایی ی اجرو پاداش را به رژیم غذایی تان بیشتر نمائید . برای هفته‌ی بعد میتوانید همین پاداش را ادامه دهید و یا این که اجرو پاداش ی دیگری گزینش نمائید .


یک

بعد از هفته‌ی اول می توانید به جای 4 رتبه در هفته , هر روز مواد غذایی نشاسته‌ای میل نمایید . در واقع روزانه 200 گرم مواد نشاسته‌ای پخته شده مجاز می‌شود .
دو

نان را به وعده‌ی ناهار یا این که شام اضافه نمائید ( 80 گرم در روز ) . مطلقا از نان های تنظیم شده از آرد سبوس دار استفاده کنید .
سه

میتوانید روزانه تا 4 قاشق غذاخوری روغن زیتون هم به برنامه‌ی غذایی تان طولانی تر کنید .
چهار

مصرف روزمره 30 گرم پنیر هم مجاز میشود .
پنج

در فاز دوم میتوانید صبحانه را هم شروع نمایید . برای این وعده می توانید لا به لا 40 تا 80 گرم نان , به اضافه‌ی 10 گرم کره یا این که دو تا سه قاشق چایخوری عسل یا مربا میل نمائید .
شش

دو بار در هفته ‌یک غذای سنگین وزن مثل سرخ کردنی ها , غذاهای حاوی سس و غیره را به فاز نخستین طولانی تر فرمایید . کارایی فرمائید این غذاها را با سبزیجات زیاد بخورید و در کنار آن‌ها نان و پنیر قدغن است .
هفت

دو روز یکبار می‌توانید یکی شیرینی یا این که یک تکه‌ی کوچک کیک میوه‌ای مصرف فرمائید .
تخم‌مرغ

اگر با رعایت این اصول همچنان گرسنه می‌مانید :

در صورتی با مصرف دو وعده غذای اساسی و چهار وعده میان‌وعده همچنان گرسنه می‌مانید میتوانید میزان پروتئین ( گوشت و ماهی ) را از 150 گرم به 250 گرم برسانید یا این که اینکه تعداد تخم مرغ‌ های مصرفی را به 3 تا 4 عدد برسانید و مواد نشاسته‌ای پخته شده را از 150 گرم به 200 گرم افزایش دهید .

یادتان باشد زمانیکه تغییراتی در برنامه‌ی


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پيکر تراشي است. | طراح قالب: آوازک